Дівчина завжди хотіла танцювати. Здійсненню її мрії не завадили ані хвороба, ані зайва вага

Коли Джессіці Белл було лише три роки, батьки відвели її на танці. А вже у 16 років вона домоглася багатьох успіхів, була балериною, що подає надії, і, здавалося, весь світ лежить біля її ніг, інформує Ukr.Media.

Але саме у цьому віці їй діагностували полікістоз яєчників. Дівчині необхідно було провести ряд операцій. А після першої лікарі суворо заборонили Джессіці худнути, адже це може призвести до поганих наслідків.

"Балерина повинна відповідати розмірам 38-40, інакше ти вилітаєш з професії", — пояснила Джессіка.

На той час вона вже набрала вагу, і у школі танців дівчині поставили ультиматум: або вона худне, або з нею розривають контракт.

І вона схудла. Хоч їй і не можна було цього робити, але Джессіка скинула 10 кілограмів. Але такі операції показали, що її життю загрожує небезпека, якщо вона не припинить це робити.

А після того, як Джессіка стала мамою, вона набрала ще 20 кілограмів.

З такою вагою можна було вже назавжди забути про кар'єру балерини. Але худнути їй категорично не можна, і жінці довелося навчитися жити у своєму тілі та прийняти себе.

Але водночас Джессіка не здалася, вона продовжувала займатися танцями, а незабаром почала викладати хореографію. Крім того, їй почали надходити пропозиції щодо роботи моделлю плюс-сайз.

Звичайно, були люди, які її ображали: "Ти занадто гладка для балерини". "Як у тебе не ламаються щиколотки від твоєї ваги?". "Своїм прикладом ви заохочуєте дітей ставати гладкими".

Джессіка пояснює: "Справа не у тому, скільки я їм. Я сиділа на різних дієтах, і нічого, крім втоми, мені це не принесло. Моє тіло не може стати меншим, це даність. Або я видалятиму кісти по два рази на рік, поки не помру на операційному столі".

Але були й ті, хто нею захоплювався:

"Мені говорили, що я заслуговую на роль у "Лебединому озері", тому що у мене є крила. Це дуже надихає. Зрештою, чому люди захоплюються гладкими жінками у мистецтві, але роблять виняток для балету? Адель чудово співає, і ніхто не дивиться на розмір її талії. Дон Френч (відома британська акторка, зокрема, виконавиця ролі Гладкої Дами у фільмі "Гаррі Поттер і в'язень Азкабану") викликає захоплення у глядачів. Чому балерині не можна робити те, що можна усім іншим?"

"Я хочу танцювати, це моє покликання. Я танцюю по 40 годин на тиждень. Щотижня. І я роблю це добре. Мені складніше танцювати, ніж більш струнким людям, але я роблю це, тому що навіть вага не може бути перешкодою на шляху до мрії".

Наполегливість і віра у себе, зрештою, принесли їй заслужене визнання. Коли телеканал Channel 4 взявся знімати документальний серіал "Великий Балет", Джессіку запросили грати Чорного Лебедя.

"Я хотіла б мати можливість сказати усім людям, які хочуть танцювати, але зіштовхуються з перешкодами: "продовжуйте". Якби я здалася ще тоді, у 16 років, я б не отримала те, що маю".

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *